COCONUT SANDALWOOD
COCONUT SANDALWOOD
COCONUT SANDALWOOD

COCONUT SANDALWOOD/Büyük Mum

0,00
Fiyat : 799,00 ₺(KDV Dahil)
14.5 oz / 411 g
Nasıl kokuyor: alaca karanlıkta dalgaların sahile getirdiği odunlar gibi. Koku notaları: Hindistan cevizi ağacı, lüks sandal ağacı, sıcak misk ve yasemin.
Ne işe yarar: odayı dolduran mükemmel bir koku deneyimi sunar. Onu neden seveceksiniz: Kutlamalara özel Black History Month koleksiyonumuz geçmişi anarken geleceği kucaklıyor. Doğal esansiyel yağlarla harmanlanmış patentli soya mumu Kaliteli ve kurşun içermeyen fitiller İlk yaktığınız andan sönene kadar muhteşem yoğunluk Üstelik dekoratif kapağı ile çok şık!
Yangın ve ciddi yaralanmayı önlemek için: Mumu yakmadan önce fitilin ucundan yarım santim kesin ve mumun içinde yabancı madde kalmadığından emin olun. Aralıksız olarak 4 saatten uzun yakmayın. Isıya dayanıklı ve düz yüzeylerde kullanın. Yanmış mumu her zaman görüş alanınızdaki yerlerde tutun ve odadan çıkarken söndürün. Alev alabilecek şeylerin yakınına koymayın. Çocuklardan ve evcil hayvanlardan uzakta tutun. Suyla söndürmeyin. Tekrar yakmadan, dokunmadan ya da hareket ettirmeden önce mumun sertleşmesini bekleyin.
 
Ürün Tipi
Büyük Mum
Koku Adı
Coconut Sandalwood