Bath & Body Works El Sabunları Hakkında

Sen de her gün, defalarca ellerini yıkayanlardan mısın? Gün içinde sayısız sefer cildine temas eden el sabunları arasından en iyisini seçmek istiyorsan doğru yerdesin. Bath & Body Works sabun ailesinin üyeleri arasından en sevdiklerini stoklayabilir ve yenilerini keşfederek zevkle kullanabilirsin. Bu sabunların formlarına da kokularına da bayılacaksın!

Mis Kokulu ve Cilt Dostu El Sabunları

Hepimiz sabah akşam, mutfakta da banyoda da el sabunu kullanırız. Dolayısıyla sabun seçimi yaparken içeriğine ve kokusuna özen göstermek en doğal hakkımız! Bath & Body Works sıvı sabun çeşitleri ellerini temizlemek, yumuşacık yapmak için zengin bileşenlere sahip. Ellerini bir güzel yıkadıktan sonra el bakımı ürünleriyle bu yumuşak hissi daha da kalıcı hale getirebilirsin.

El sabunlarının mis gibi kokuları da gününü güzelleştirmeye yardımcı olur. Dilersen ellerini yıkarken tropik sahillere ışınlanmayı sağlayan egzotik kokuları seçebilirsin. Ferahlatıcı kokularla aran iyiyse okaliptüs, nane ya da taze çam esansları içeren seçeneklere şans verebilirsin. Meyve kokuları vazgeçilmezinse şimdi seç: Karpuz mu, ahududu mu yoksa şeftali mi? Belki de güllerin, lavantaların, kiraz çiçeklerinin eşsiz kokularını banyona taşımak istersin. Bath & Body Works sabunlarıyla hepsi mümkün!

Bath & Body Works ile Ellerin Tertemiz ve Yumuşacık

Burada seçeneklerin sıvı el sabunu ile kısıtlı değil! Denediğinde çok seveceğin köpük el sabunları hafif köpük yapısı ile ellerini nazikçe temizler. Yatıştırıcı Aloe Vera, doğal esansiyel yağlar, nemlendiren Shea yağı ve besleyici E vitamini ile zenginleşen formüller sayesinde adeta tek bir yıkamada ellerine istediği bakımı sağlayabilirsin.

Bath & Body Works sıvı el sabunları, sevdiğin kokuları sunarken cildinin doğal nem bariyerini korur. Üstelik besleyici içeriklere sahip sıvı formüllerden bazıları renklendirici ve paraben de içermez. İlk kullanımdan itibaren sıvı sabunun cildine kattığı temizlik hissine ve yumuşaklığa bayılacaksın.

El Bakımı Rutinini Sabunlarla Zenginleştir!

Yoğun koşturmaca içinde ellerine gereken dikkati göstermiyor olabilirsin.Derinlemesine temizleyen el sabunları ihtiyaç duyduğun bakımı ellerine kolayca vermenin en harika yolu. Bu nazik arındırıcılar ellerini kuru deriden arındırırken E vitamini, Shea yağı, Aloe Vera veya esansiyel yağlar içeren formülüyle ellerini yumuşacık yapar.

Peki, ya ellerin çok kuruysa? O zaman besleyici el sabunları senin için ideal seçim. Daha fazla neme ihtiyacın varsa bu kremsi ve ipeksi formül, içerisindeki esansiyel yağlar, E vitamini gibi cildinin ihtiyacı olan içeriklerle her yıkamada ellerine bakım yapar.

Sabun cildi temizlemek için eşsiz bir ürün, tabii ellerini kirlerden iyice arındırmak için en az 20 saniye boyunca ellerini yıkamayı unutma. Etkili temizliği nem ile buluşturan Bath & Body Works el sabunları arasında meyvemsi ve çiçeksi kokulardan egzotik kokulara hayal edebileceğin her koku mevcut. Ayrıca, rengarenk tasarımlı şişeler, lavabonda harika görünecek ve banyona adeta dekoratif bir obje gibi şıklık katacak.

Sen de cildinin ihtiyaçlarını belirle, favori kokunu seç ve Bath & Body Works sabunları ile temizliğin tadını çıkar. Hijyeni ve kokuyu eğlenceye dönüştür!

Daha fazla göster
Daha az göster