Bath & Body Works Vücut Bakımı Hakkında

Losyonlar, peelingler, kremler, spreyler, yağlar… Evet, vücut bakımı bazen çok fazla ürün içerebiliyor. Senin için hazırladığımız cilt bakımı kılavuzunda yer alan tüm adımları uygulayarak kendi vücut bakım rutinini oluşturabilirsin!

Vücudunu Bakıma Hazırla!

Vücudunu nemlendirecek, cildinin yağ dengesini düzenleyip misler gibi kokmanı sağlayacak bir bakım için akla gelebilecek ilk şeyden başlayalım: Pul pul dökülme ile vedalaş. İşte, scrub olarak da geçen peelingler tam da bunun için var. Vücut peelingi cildini ölü deriden arındırıp yumuşatarak seni vücut bakım rutininin geri kalan bölümü için hazırlar. Cildini yumuşacık, pürüzsüz bir hale getirir.

Doğru vücut bakım ürünleri ile yumuşamış ve pürüzsüz hale gelmiş cildini temizleyerek rutinine devam edebilirsin. Bir cumartesi öğleden sonra küvette dinlenmek mükemmel olmaz mı? En sevdiğin Bath & Body Works mum hangisi? Onu hemen banyoya taşıyıp yak ve ister aynı kokuda ister farklı kokuda banyo köpüğü ya da banyo tuzunu al. Sonrasında da su, köpük ve iyi hislere kendini kaptır…

Keyifli ve rahatlatıcı bir banyoyu en güzel şekilde sonlandırmaya hazır mısın? Banyodan çıkmadan önce rüya gibi kokan bir duş jelini kullanarak misler gibi kokabilirsin. Çiçeksi kokular barındıran, narenciye notalarıyla seni bambaşka anılara götüren, sıcacık bir his uyandıran ya da içini ferahlatan duş jelleri, birbirinden güzel kokularıyla seni harekete geçirecek ve mutlu edecek!

Vücut Bakımı Nasıl Yapılır?

Cildin artık tertemiz! Bu da demek oluyor ki vücut kremi ya da vücut losyonu ile cildine biraz nem katma zamanı geldi! Hadi cildine ihtiyacı olan nemi ver! Ama öncesinde küçük bir soru: “Vücut kremi ile vücut losyonu arasındaki fark nedir?” biliyor musun? Haydi, bu iki ürün arasındaki farkı birlikte inceleyelim.

Vücut losyonlarımız cildini inanılmaz yumuşak, pürüzsüz ve beslenmiş tutmak için süper yumuşak Shea yağı ve nemlendirici E vitamini içerir. Vücut losyonumuz ışıltı veren Hindistan cevizi yağı, nemlendirici shea yağı veya zengin kakao yağı ile mükemmel bir nemlendiricidir.

Ek olarak vücut kremi de vücut losyonu da yağlı ya da ağır hissetmeden, pürüzsüz ve tazelenmiş hissetmeni sağlar. Krem biraz daha yoğun formdayken losyonun yoğunluğu daha azdır. Senin için hangi form daha uygunsa dilediğin kokulara sahip ürünleri seçip banyo sonrası cildine ihtiyacı olan nemi verebilirsin.

En iyisini en sona sakladık: Kendini şımartmanın zamanı geldi! Modunu daha da yükseltmek ve harika hissetmek için en sevdiğin vücut spreyini sıkarak rutinini tamamlayabilirsin!

Peki, tüm bunların yanında vücut bakımı ve cilt bakımı rutinini zenginleştirecek ürünleri keşfetmeye ne dersin? Ellerin, ayakların, saçların ve tüm vücudun için özel olarak hazırlanmış ürünler ile baştan ayağa bakım yapabilir, kendini çok daha iyi hissedebilirsin.

Özel içerikleri ve kokularıyla çok hoşuna gidecek Bath & Body Works Aromatherapy ürünleri ile de cildine ihtiyacı olan bakımı verirken bir yandan da rahatlamasına yardımcı olabilirsin. Vücudunu nemlendirecek, temizleyecek ürünleri ya da uykuya huzurla dalmana destek olacak yastık spreyleriyle Bath & Body Works Aromatherapy ürünlerinin tamamına göz atabilirsin.

Bath & Body Works’te çok seveceğin, kokularıyla da içerikleriyle de seni mest edecek birbirinden özel ürünler bulabilirsin. Kusursuz ve eksiksiz bir vücut bakımı için Bath & Body Works’ün vücut bakımı ürünlerine mutlaka göz at. Birbirinden özel kokulardan hazırlanan seriler ile en sevdiğin kokuyu hem cildine hem de evine taşıyarak kendini şımart! Şimdi tüm vücut bakımı ürünlerini inceleyip seçim yapma zamanı! Vücut Bakım ürünleriyle de kokuyu eğlenceye dönüştür...

Daha fazla göster
Daha az göster