999,00 ₺ KDV Dahil
999,00 ₺ KDV Dahil
999,00 ₺ KDV Dahil
399,00 ₺ KDV Dahil
999,00 ₺ KDV Dahil
999,00 ₺ KDV Dahil

Bath & Body Works Yastık Spreyleri

Yanlış duymadın, yastık spreylerinden bahsediyoruz! Bath & Body Works’te uyku rutininin vazgeçilmezi olacak yastık spreylerini bulabilirsin. Tek yapman gereken zevkine göre seçtiğin spreyini yastık ya da nevresimlerine sıkmak. Daha sonra misler gibi bir kokuyla uykuya dalmaya hazırsın!

Bath & Body Works ile Yeni Bir Deneyim Yaşa

Bath & Body Works Aromatherapy serisi, modunu yükseltmek için tasarlandı. Uyku, stres, konfor ve daha pek çok amaç için Aromatherapy ürünlerini kullanabilirsin. Örneğin; stresli bir günün sonunda Bath & Body Works vücut yağı ile rahatlayabilir, bir büyük mum yakarak kendine daha fazla odaklanabileceğin bir ortam yaratabilirsin.

Bath & Body Works kokularını duş jelinden el kremine pek çok üründe deneyimlemeye aşinasın. Peki, sevdiğin kokuları bir de yastık spreyi olarak kullanmayı denedin mi? Hem zihnini hem de vücudunu rahatlatmak için tasarlanan Aromaterapy koleksiyonunda yer alan yastık spreyleri ile uyku rutinine yeni bir aşama eklemeye hazır ol!

Bath & Body Works yastık spreylerini uyku rutinine eklediğinde şu adımları takip edebilirsin: Spreyini sık, kurumasını bekle ve uyumak için yatağa girdiğinde derin bir nefes alıp gözlerini kapat. Yastık spreyinin huzurlu bir uykuya dalmana ve stresini azaltmana yardım etmesi için bu adımları her akşam uygulayabilirsin. Şimdiden tatlı rüyalar!

Yastık Spreyi Çeşitleriyle Tanış

Bath & Body Works yastık spreyleri oldukça çeşitli. Kullanım amacın ve koku zevkine göre çeşitler arasından dilediğin gibi seçim yapabilirsin. Örneğin; zihnini ve bedenini sakinleştiren papatya yağlı ya da adaçayı yağlı yastık spreyleri ile huzur bulabilir, modunu yükseltmek için bergamot yağlı yastık spreyleri ile kendini mutlu edebilirsin.

Ayrıca kendini belirsizlik ya da mutsuzluk gibi duygulardan uzaklaştırmak için okaliptüs yağlı yastık spreylerini kullanabilir, pozitif duyguları hayatına çekmek için portakal yağının gücünden yararlanabilirsin.

Modun ne olursa olsun, sana uygun bir Bath & Body Works yastık spreyi bulunur! En iyi sonucu almak için yastık spreyini uyku rutinine mutlaka eklemeyi ve uykudan önce derin bir nefesle kokuyu içine çekmeyi unutma! Dilediğin Bath & Body Works yastık spreyini sepetine şimdi ekle ve kokuyu eğlenceye dönüştür.