599,00 ₺ KDV Dahil
249,00 ₺ KDV Dahil
249,00 ₺ KDV Dahil
249,00 ₺ KDV Dahil
1.999,00 ₺ KDV Dahil
1.399,00 ₺ KDV Dahil
1.899,00 ₺ KDV Dahil
1.899,00 ₺ KDV Dahil
499,00 ₺ KDV Dahil
1.999,00 ₺ KDV Dahil
1.399,00 ₺ KDV Dahil
1.399,00 ₺ KDV Dahil
599,00 ₺ KDV Dahil
1.399,00 ₺ KDV Dahil
499,00 ₺ KDV Dahil
599,00 ₺ KDV Dahil
799,00 ₺ KDV Dahil
799,00 ₺ KDV Dahil
249,00 ₺ KDV Dahil
249,00 ₺ KDV Dahil

Bath & Body Works Hediye Önerileri

Bath & Body Works, her türlü durum ve özel gün için mükemmel hediyeyi bulmana yardımcı olmak için yanında! Hem erkek hem de kadınlar için farklı hediye seçeneklerine ulaşabilir, hatta seçenekler arasında ev hediyeleri de bulabilirsin. Kime hediye edersen et, tüm yıl boyunca kendini özel hissetmesini sağlayabileceğin Bath & Body Works hediye alternatiflerini gel birlikte inceleyelim!  

Bath & Body Works Özel Günlerde de Yanında!

Doğum günü, Sevgililer Günü, yılbaşı ve daha pek çok özel günde hepimizi saran hediye telaşına en güzel çözümleri Bath & Body Works’te bulabilirsin. Vücut bakımı ürünlerinden kokulu mumlara Bath & Body Works’ün özenle tasarlanmış ürünlerini sevdiklerine hediye edebilirsin. 

 

Doğum günü hediyesine mi ihtiyacın var? İşte bizden sana parlak bir fikir! Pastayla birlikte gelen mumları unut. Güzel kokuları çok seven doğum günü sahibini sevdiği kokunun hapsolduğu Bath & Body Works mumlarıyla sevindir. Örneğin; büyük boy mum çeşitlerimiz arasından en sevdiği kokuyu alabilir, dilersen aynı kokunun vücut losyonu versiyonu ile eşleştirip harika bir hediye seti yapabilirsin! 

Sevgililer günü hediyene yardım etmesi için aşk tanrısını arıyorsan onu hem fiziksel hem de online mağazamızda bulabilirsin. Bath & Body Works’ün tüm ürünlerinin aşkla yapıldığını kokularından anlaman mümkün. O zaman, Sevgililer Günü gelip çattıysa ürünlerimize göz atmanın ve senin için önemli olan o kişinin sevdiği kokulardan oluşan vücut bakım ürünlerini ya da mumları incelemenin tam zamanı!

Sıra hayattaki en değerli varlıklarından birine geldi. Eğer Anneler Günü hediyeleri arıyorsan kendi oluşturacağın hediye alternatifleri ve parfüm hediye setleri tam sana göre! Annenin en sevdiği Bath & Body Works kokularını cilt besleyici vücut bakımı ürünü olarak hediye ettiğin zaman buna bayılacağından emin olabilirsin. 

Sıra onlara hep geç gelse de babaların gönlünü almak çok kolay. Bu yıl farklı bir Babalar Günü hediyesi ile onu şaşırtmak ister misin? “Nasıl?” diye sorduğunu duyar gibiyiz. Tek yapman gereken rutin kravat hediyelerini bir kenara bırakıp Babalar Günü için ideal olan erkek kokularımıza bir şans vermek.  Unutma, baban en sevdiği kokuların tadını çıkarmayı hak ediyor! Bath & Body Works erkek koleksiyonlarında istediğin hediye seçeneklerini görüntüleyebilirsin. 

Yılın en güzel zamanı Bath & Body Works'ün sezonel kokuları olmadan olmaz. Yılbaşı hediye paketlerini eğlenceli Bath & Body Works’ün favori ürünleriyle doldurmanın vakti geldiyse hemen senin için hazırladığımız hediye setlerini inceleyebilirsin. 

Sevdiklerini Bath & Body Works Hediye Setleri ile Şaşırt

Doğum günleri, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Öğretmenler Günü ve daha pek çok özel günde Bath & Body Works yanında! Peki ya düğün, yıl dönümü ve taşınma gibi diğer özel günlerde ne yapacaksın?

 

Merak etme, Bath & Body Works ürünleri tüm durumlara uygun. Özellikle düğün için hediye fikirleri arıyorsan ürünlerimiz tam sana göre. Gelin olacak arkadaşına en sevdiği Bath & Body Works kokusunun dilediğin versiyonu hediye edebilirsin. Öte yandan, yıl dönümünüz yaklaşıyorsa sevgilini en sevdiği Bath & Body Works kokularının setlenmiş haliyle şaşırtabilirsin.   

Özel günlere samimi bir dokuş yapmak istiyor ve her zamankinden farklı hediye önerileri arıyorsan adres Bath & Body Works hediye setleri! Harika kokulu büyük mumlardan bu kokuların vücut losyonu, vücut spreyi ve hatta yastık spreyi gibi versiyonlarına pek çok ürün eşleşmesinin olduğu kutuları sevdiklerine ya da kendine hediye edebilirsin! Sevdiklerinle beraber kokuyu eğlenceye dönüştür.